BAŞKANIMIZDAN ÇAĞRI..! - Çatalcaspor

BAŞKANIMIZDAN ÇAĞRI..!

TFF 3. Lig 2. Grupta zirve hesaplarında olan Çatalcaspor ligin ikinci yarısında oynadığı iki maçtan da puan kayıplarıyla ayrılmasının ardından Başkan Hasan Gökçe bir açıklamada bulundu.

Hafta sonu Razarspor’a 1-0 yenilen Çatalcaspor’da Başkan Hasan Gökçe yazılı bir basın açıklamasında bulundu. Çatalcaspor Kulüp Başkanı Hasan Gökçe yaptığı basın açıklamasında; “Evet, hedeften biraz yara almış olabiliriz. Sakatlar, cezalar, haksız kartlar canımızı yakmaktadır. Kadro yapısında ise hala istediğimiz bir transferi yapamadık ve bunun arayışları da sürmektedir. Tüm teknik ekibimiz ile birlikte yönetim olarak arayıştayız ve bir forvet almakta kararlıyız.

 

Kulübümüze de zarar vermeden dengeleri bozmadan bu son transferimizi de gerçekleştireceğiz. Takım olarak iyi bir takımız, ama 2 haftadır talihsiz gol yiyoruz umarım hocamız gerekli önlemleri alacaktık. Bizim kadar hocamız da bu takımın üstlerde en az Play-Off oynaması için çok vakit harcamaktadır. Hocamızın da yanındayız. Hocamız Kadir Akbulut elinden geldikçe tüm vaktini kulüpte geçiriyor. Hocamız ile uzun yıllar devam etme arzusundayız.

 

Son oynadığımız Pazarspor maçının telafisi ise Erbaaspor’u yenmekle olacaktır. Erbaaspor’u yenip hedefimizi gerçekleştirmeliyiz. Bundan sonraki tüm maçlar bizim için derbi niteliğinde geçecektir. Futbolcu kardeşlerimize güvenimiz tamdır umarım onlar da bizim kadar Play-Off’ları istiyor, bunun bilincindeyim.

 

Bizler birlikte Çatalca’yız ve Çatalcaspor’uz. Şimdi benim için “yenilgiden sonra mı mazeret söylüyorsun” diyenler olacaktır ama bizler inşallah sezon sonu nerde olduğumuzu bize destek verenlere mahcup olmamak için uğraş göstereceğiz. Gittiğimiz statlardaki olayları da kısa zamanda açıklayacağız.

 

TFF biran önce gözlemci ve hakemleri gözden geçirmeli. Kulisi olanlardan korkmadan Türk Sporu açısından gerçekleri yazmalı, göstermeli tüm maçların kasetleri elimizde bulunmaktadır. Tüm bu kasetleri ve bilgi ve belgeleri TFF’ye sunacağız. Umarım torpilli insanları biran önce içlerinden ayıklarlar. Biz Çatalcaspor olarak adalet istiyoruz. Emeğimizin çalınması veya başka takımın emeğini bize vermelerini asla istemiyoruz. Tüm statlara ve kulüplere eşit mesafede olmalılar. Duşları çalışmayan, soyunma odaları ve saha içlerinde çamurdan top oynanmayan statlara maç vermemeliler.

 

Kim olursa olsu, kim ne derse desin Pazarspor haklı bir galibiyet almıştır. Biz Çatalcaspor olarak teknik ekip yönetim bazı kararları aldık ve uygulayacağız. Bu ilçenin güzel takımı buralara o kadar da kolay gelmedi. Çatalcaspor’un daha iyi yerde olması için gerekli önlemleri alacağız ve tüm Çatalcaspor yönetimi teknik ekibi ve futbolcu kardeşlerimiz herkes sorumludur ve bu sorumluluğun bilincindedirler. Bizler Sayın Kadir Akbulut hocamıza ve ekibine dün nasıl güveniyorsak bugünde güveniyoruz. Kendisi de bu sene bu takımın en az Play-Off oynaması için uğraşıyor. Biz bir ekibiz rabbim utandırmasın güzel yarınlara birlikte yürümek için tüm Çatalcaspor sevdalılarını Pazar günü statta yerlerini almalarını bekliyorum. Herşey Çatalcaspor için” diyerek sözlerini tamamladı.Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<<Aralık/2018>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?
     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim