2. VE 3. LİGLERDE CANLI YAYIN PROJESİ GELİYOR.. - Çatalcaspor

2. VE 3. LİGLERDE CANLI YAYIN PROJESİ GELİYOR..

Türkiye Profesyonel Futbolcular Derneği 2. lig ve 3. lig maçlarının canlı olarak yayınlanabilmesi için yeni bir proje hazırladı.

TBF’den yapılan açıklamada, “Bu güne kadar bir çok çalışmaya imza atmış bulunmaktayız. Gayemiz, futbolcu hakları ve benzer nitelikteki konularla ilgili çalışmalarımız artarak devam etmektir.

Bu projeyi yapmaktaki amacımız, her zaman olduğu gibi Türk futboluna ve futbolcusuna tüm paydaşların katkısıyla gerekli katkıyı sağlamak ve farkındalık oluşturmak, bunun yanında Spor Toto 2. ve 3. Lig maçlarının canlı yayınlanması için gerekli şartların belirlenmesi ve konunun kamuoyu ile paylaşılmasıdır. Konuyla ilgili olarak Türk futbolunun tüm paydaşları ile paylaştığımız TFF TV projesini kamuoyuyla da paylaşmak istedik” denildi.

TFF TV PROJESİ NEDİR?

Alt Ligler Canlı Yayınları projesi Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig için tüm maçların canlı yayınlanması, maçların hafta içi ve hafta sonuna dağıtılması ve futbol kulüpleri ile futbolcuların daha görünür kılınmasın ısistematik hale getiren bir platformdur.
Proje, Spor Toto 2. Lig ve Spor Toto 3. Lig futbol kulüplerinin daha görünür hale gelmesi ile birlikte hem liglerin marka değerlerinin yükselmesi, hem futbolcuların daha fazla göz önünde bulunmasını sağlaması ve kulüplerin maddi açıdan daha fazla güçlenmesini sağlamak açısından büyük önem teşkil etmektedir.



Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<<Aralık/2018>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?
     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim