Takım içinde her mevkii için forma savaşı olacak.. - Çatalcaspor

Takım içinde her mevkii için forma savaşı olacak..

Çatalcaspor  başkanı sayın Hasan GÖKÇE"Önemli olan Çatalcaspor’a yapacakları katkıdır. Yeni transferlerin takıma katkıda bulunacağını düşünüyorum" diye konuştu.

Gençliğin sporun her türlüsüne aşılamak gerektiğini söyleyen sayın GÖKÇE’’Sadece basketbol veya futbol ile sınırlı kalınmaması gerektiğini belirtti ve küçük yaştaki çocukları sporla ilgilenirken gördüğünde mutlu olduğunu söyledi.

Takım içinde bir forma savaşı olacağını belirterek, "Rekabetten güç doğar. Önemli olan Çatalcaspor’a yapacakları katkıdır. Çok önemsiyorum. Yeni transferlerin takıma katkıda bulunacağını düşünüyorum" dedi.

Özellikle bu sezon Çatalcaspor’umuzun şampiyonluğa oynayacağını ifade eden GÖKÇE, "Zor ve kora kor zor bir sezon olacak. Devre arasında  Yapılan transferleri herkes görüyor zaten dedi..

"Gerçekten çok zor bir lig olacak" diyen GÖKÇE, bundan sonraki  ilk dört maçımızda hedeflediğimiz olan 12 puan 'dan fire vermemeliyiz.  ‘’Yönetim,teknik heyet,futbolcular, yerel medya herkesin yardımcı olması lazım.Başarının sinyallerini yavaş yavaş alıyoruz.abartmadan ayaklarımız yere  basa basa devam etmemiz lazım. Ayrıca bu haftaki  Erbaaspor galibiyeti 'ni tüm taraftarlarımıza hediye ediyorum ve desteklerini her zaman beklediğimizi belirtmek istiyorum.Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<<Aralık/2018>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?
     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim