DEFNE HARİTA’DAN ÇATALCASPOR'A DESTEK.. - Çatalcaspor

DEFNE HARİTA’DAN ÇATALCASPOR'A DESTEK..

Defne Harita Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Ergen, Sarı Kırmızılı yönetime bağışta bulunarak örnek bir davranışa imza attı. Önceki gün 2.Başkan Hasan Esgar’ı ofisinde ziyaret ederek firması adına kestiği çeki teslim eden Ergen, Çatalcaspor’a da hafta sonunda oynayacağı Halide Edip Adıvar maçında başarılar diledi. Ergen’e verdiği destekten dolayı teşekkür eden Esgar da aynı zamanda yakın arkadaşı olan Ergen’i Halide Edip Adıvar ile oynayacakları maça davet ederek kendisini her zaman yanlarında görmek istediklerini ifade etti.

 Destek sonrası bir açıklamada bulunan Defne Harita Mühendislik Yönetim Kurulu Başkanı Cevat Ergen, Çatalcaspor’u yıllardan beri takip ettiğini, kendisinin de çorbada bir tuzu olmasını istediği için bu bağışta bulunduğunu söyledi. Ergen “Bizler de Çatalca’da yaşayan, ekmeğini bu ilçeden kazanan insanlar olarak Çatalcasporumuz’a katkı sağlayalım dedik. Bu amaçla da elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Bizim de bu çorbada bir tuzumuz olsun.” dedi. 7 yıldan beri Çatalca’da ikamet ettiğini ifade eden Ergen “7 yıldır Çatalca’dayım. Arada elimden geldiği kadar da maçlarını takip etmeye çalışıyorum. Bundan sonra da yanlarında olmaya devam edeceğim.” dedi.

Bu hassas davranışından dolayı kendilerine ÇATALCASPOR Ailesi olarak teşekür eder.kendilerine işlerinde başarılar dileriz.



Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31
<<Aralık/2018>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?
     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim