ZOR GÜNLER GEÇİRDİK.. - Çatalcaspor

ZOR GÜNLER GEÇİRDİK..

“ZOR GÜNLER GEÇİRDİK”

 

Teknik Direktörümüz Kadir Akbulut 1-1 biten Kozan Belediye maçının ardından yaptığı açıklamada ligin 22.haftasında son sırada olan bir takımın bitime iki hafta kala kümede kalmayı garantilemesinin takdir edilecek bir performans olduğunu belirterek oyuncularına gösterdiği özveri için teşekkür etti.

 

 Akbulut maç sonu değerlendirmesinde de “Önemli bir puan. Zor günler geçirdik. Bu mücadeleyi daha iyi bitirmemiz gerekirdi. Buruk bir sevinç var içimde. Ancak geldiğimiz yere bakarsanız 22.haftada ligin sonunda olan bu takımın ligin bitimine iki hafta kala ligde  kalmayı garantilemesi de ne kadar karakterli oyunculara sahip olduğumuzu göstermektedir. Çatalca’ya bu sezon zor günler yaşattık ama bu takımı dipten alıp ligde tutmak da bir başarı olarak kabul edilmelidir.” İfadesini kullandı.

“EN ZOR GÜNLERİMİZDE HEP BİZİ AYAĞA KALDIRDI”

Çatalca Belediye Başkanı Cem Kara’ya da geçmiş olsun dileklerini sunan Akbulut sözlerine şöyle devam etti “Çatalca Belediye Başkanımız Sayın Cem Kara’ya kendim adına ve takımım adına acil şifalar diliyorum. Çatalca halkının ve ülkemizin Cem Kara gibi değerli insanlara çok ihtiyacı var. İnşallah bir an önce aramızda görmek dileğiyle saygılarımı sunuyorum. Çünkü en zor günlerimizde hep bizi ayağa kaldırdı. Hep yanımızda oldu. Karanlık günlerde bize hep aydınlığı gösterdi. Bu vesileyle kendisine çok teşekkür ediyorum. Çok hizmetleri oldu.”

Haber: İskender KORDU

 Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
<<Ocak/2019>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?
     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim