Çatalcaspor’umuz transfer çalışmalarını tamamladı - Çatalcaspor

Çatalcaspor’umuz transfer çalışmalarını tamamladı

3. Lig 2. Grubun güçlü ekiplerinden Çatalcaspor’umuz transfer çalışmalarını tamamladı. Sarı-Kırmızılı Takımın Sportif Direktörü Hasan Türkyılmaz, geçtiğimiz gün yaptıpları üç transferin ardından transferi kapadıklarını duyurdu.

2. Etap Çalışmalarına Bolu Termal Otelde devam eden Çatalcaspor yeni sezon öncesi transfer çalışmalarını tamamlayarak iddialı bir kadro kurdu.Sarı-Kırmızılılar son olarak Karacabey den Kaleci Okan Karabulut,Fatih Karagümrük A.Ş.,den Erkan Sancar ve Erbaaspordan Gökhan Göksu’yu da kadrosuna kattı.

Çatalcaspor Sportif Direktörü Hasan Türkyılmaz, yeni sezonun tüm takımlar için hayırlı olmasını dilediklerini belirterek; " Çatalcasporumuz 2. Etap çalışmalarını Teknik Direktörümüz Sertan Güriz nezaretinde hazırlıklarını sürdürmektedir.Yeni transfer olan futbolcularımız da takım ile birlikte uyumlu bir çalışma içerisinde olup,tüm oyuncularımızdan da memnunuz.

Yeni sezonda Transfer komitemizin ve Teknik Direktörümüzün taleplerini yerine getiren Başta Kulüp Başkanımız Hasan Gökçe ve tüm yönetim kurulumuza teşekkür eder,saygılar sunarız.Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
<<Şubat/2019>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?
     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim