Yeni hocamız sertan güriz mevcut kadroya verdiği enerji ile kampa damga vurdu. - Çatalcaspor

Yeni hocamız sertan güriz mevcut kadroya verdiği enerji ile kampa damga vurdu.

Yeni sezon hazırlıklarını bolu abanttaki  Von Resort Otel ‘deki  kampla tamamlayan Çatalcaspor, iyi bir çalışma ortamı yakaladı. Yeni hocamız  sertan güriz mevcut kadroya verdiği enerji ile kampa damga vurdu.

20 ANTRENMAN,4 HAZIRLIK MAÇI 

Çatalcaspor bu kamp döneminde  20 antrenman 4. hazırlık maçı oynadı.

SERTAN GÜRİZ  TAKIMA ENERJİ VERDİ 

ÇATALCASPOR  Teknik Direktörü SERTAN GÜRİZ, 11günlük kamp boyunca futbolcular kadar çalıştı. GÜRİZ, kurduğu diyalogların yanı sıra çalışma temposuyla takımına enerji verdi. Transferlerin uyumu ve  oyuncuların  antrenman eksikliğine rağmen, yaşadığı olumsuzlukları takıma yansıtmayan Güriz’in, özellikle geçtiğimiz sezondan beri demoralize olan bazı oyuncuları kazanması ve istekli hale getirmesi kampın en önemli ayrıntısıydı. GÜRİZ’in oyuncularına bazen arkadaş, bazen iyi bir dost ve bazen de hoca olarak yaklaşımı, takım üzerinde otoritesini güçlendirdi. Herkesin birbirine saygı duyduğu bir ortam sağladı.

GENÇLER UYUM SAĞLADI 

Çatalcaspor, yeniden yapılanma planlaması kapsamında genç oyuncularla ağırlıklı bir kadro ile yeni sezon hazırlıklarını sürdürdü. Önümüzdeki yıllardan itibaren öz kaynaklarını daha verimli kullanma yolunu tercih edecek olan sarı kırmızılı kulüpte, bu planlama dahilinde altyapısından yetişen  oyunculardan faydalanma yolunu bu sezon oldukça zorlayacağa benziyor.

Teknik direktörümüz  Sertan Güriz’in oyunculara iki gün izin verdiğini aktararak, "Takımımız 3. Etap kampı için  11 Ağustos Cumartesi günü İstanbul Çatalca’da Kale içi tesislerinde  toplanacak.3.Etap Kamp döneminde  üç hazırlık maçı oynayarak lige daha da iy bir şekilde hazırlanacaktır..Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
<<Şubat/2019>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?
     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim