2.BAŞKAN NAROĞLU' SERİYE DEVAM! dedi.. - Çatalcaspor

2.BAŞKAN NAROĞLU' SERİYE DEVAM! dedi..

Çatalcaspor, seriyi sürdürmek istiyor

Son iki haftada aldığı galibiyetlerle bir anda zirveye ortak olan Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor’da Pazarspor hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor. Galibiyet serilerini sürdürüp zirvede kalıcı olmak adına ellerinden gelen mücadeleyi göstermek isteyen sarı-kırmızılılar, güçlü rakiplerini mağlup edip evlerine eli boş göndermenin planlarını yapmaya başladı.

Teknik Direktör Sertan Güriz ve ekibinin Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor’a farklı bir hava kattığına inanan yöneticiler, bu sezon çok daha kaliteli bir izlettirmek için çabalarını teknik ekibin sonuna kadar sürdüreceğine inandıklarını söylediler. Pazarspor maçı öncesi görüşlerini aldığımız Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor Başkan Vekili Lokman Naroğlu, iyi bir hava yakaladıklarını bu havayı galibiyetlerle sürdürmek adına ellerinden gelen gayreti göstereceklerini söyledi. Naroğlu, Pazarspor öncesi gazetemize şu açıklamalarda bulundu, “Özellikle Osmaniyespor ve Ofspor maçının ikinci yarısında çok iyi bir futbol oynadık. Kurduğumuz takımdan beklentilerimizi her geçen gün almaya başladık. Oyuncularımızın ve teknik ekibimizin aynı istek ve arzuyu Pazarspor maçında da göstereceklerine inanıyoruz. 

Teknik Direktörümüz Sertan Güriz’in farklı futbol oynatma çabası içerisinde olduğunu gözlemliyor ve biliyoruz. Arzulu istekli sürekli yenilikler arayan bir takım yapmak istiyor. Sanırım istenilen ve beklenen takım yavaş yavaş oluşmaya başlıyor. Kendi evimizde konuk edeceğimiz Pazarspor maçından da üç puandan başka bir beklentimiz yok. İnşallah bu maçı da taraftarlarımızın desteği ile kazanıp çıkışımızı sürdürürüz” dedi.

 


Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
<<Ocak/2019>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?

OY KULLANDIĞINIZ İÇİN
 TEŞEKKÜR EDERİZ!..

     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim