2. BAŞKAN NAROĞLU“AYAKLARIMIZ YERDEN KESİLMEMELİ” - Çatalcaspor

2. BAŞKAN NAROĞLU“AYAKLARIMIZ YERDEN KESİLMEMELİ”

“AYAKLARIMIZ YERDEN KESİLMEMELİ”

 

Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor Başkan Vekili Lokman Naroğlu 3-0 kazandıkları Kemer 2003 maçının ardından yaptığı değerlendirmede ilk yarıyı en iyi yerde tamamlamak istediklerini, kalan 3 maçı da en iyi sonuçla geçeceklerine inandığını söyledi.

 

“DEVRE ARASI TAKVİYE YAPABİLİRİZ”

Naroğlu yaptığı açıklamada “Bugün aldığımız galibiyetle Van maçından sonra içerideki arka arkaya ikinci maçımızı kazanmış olduk. Kendi sahamızda güzel bir galibiyet oldu. Son üç maçta alacağımız sonuçlara bağlı olarak devre arası takviye yapabiliriz. Bunun için Alibeyköy maçından sonra Sertan Hocamızla oturup değerlendirme yapacağız. Ama Türkiye şartları ve ekonomi durumu ortada. Sokağa atılacak 1 TL bile paramız yok. Genç ve bize uyum sağlayacak arkadaşları hem Çatalcasporumuz’a hem de Türk futboluna kazandıracak sistemimize devam edeceğiz. Takımın hedef durumunu biraz da futbolcular kendileri belirleyecek. Biz elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz. Çatalca halkına bu heyecanı (Play Off) bir kez daha yaşatmak istiyoruz. Şu anda  bulunduğumuz durum ayaklarımızı yerden kesmemeli. Bunun Sertan Hoca da farkında. Ve çalışmalarımızı ona göre yapıyoruz. Şimdi Alibeyköy maçına konsantre olup yolumuza devam edeceğiz.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDUBaşkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
<<Ocak/2019>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?

OY KULLANDIĞINIZ İÇİN
 TEŞEKKÜR EDERİZ!..

     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim