HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT’TAN MORAL YEMEĞİ - Çatalcaspor

HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT’TAN MORAL YEMEĞİ

HÜSEYİN KOÇER İNŞAAT’TAN MORAL YEMEĞİ

 

TFF 3.Lig ekiplerinden Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor, lider Kırşehir Belediye ile deplasmanda oynayacağı maç öncesi moral yemeğinde biraraya geldi.

 

GÜRİZ: BÖYLE BİR MAÇ ÖNCESİ MORAL OLDU

Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor’un ana sponsoru Hüseyin Koçer İnşaat tarafından verilen yemekte zorlu deplasman öncesi morallerin güzel olduğu gözlendi.

 

 Teknik heyetin ve futbolcuların tam kadro halinde katıldığı yemeğin ardından teknik direktör Sertan Güriz teknik heyet ve futbolcular adına Hüseyin Koçer İnşaat yönetim kuruluna teşekkür etti.

 

 Güriz yaptığı konuşmada “Böylesine kritik bir deplasman öncesi verdiğiniz destek ve moral için teşekkür ediyorum. Bu yemek böyle bir maç öncesi moral oldu. Umarım bu yemeğe karşılık hepimizi mutlu edecek bir sonuçla döneriz.” Dedi.

KOÇER: ŞAMPİYONLUK HAYAL DEĞİL

Yemeğin ardından bir konuşma da Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor ana sponsoru Hüseyin Koçer İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Vedat Koçer’den geldi.

 

 Koçer bu yemeklerin geleneksel hale geldiğini, her maçtan önce bir yöneticinin takıma yemek verdiğini hatırlatarak “Her maç öncesi futbolcularımızla ve teknik heyetimizle böyle yemeklerde biraraya geliyoruz. Ekonomik sıkıntıların olduğu böyle bir dönemde teknik heyetimizi ve futbolcularımızı ortaya koydukları başarılardan dolayı kutluyorum. Şampiyonluk hayal değil. Başarının parayla, ekonomik güçle olmayacağını Çatalcaspor mücadelesiyle, kalitesiyle ve mütevazi kadrosuyla göstermiştir. Bundan da en büyük pay Sertan Hocamıza ve ekibine aittir. Bugüne kadar göstermiş oldukları başarılardan dolayı hem teknik heyetimizi hem de futbolcu kardeşlerimizi ayrı ayrı kutluyorum. İnşallah bu yolun sonu şampiyonluk olacak. Hüseyin Koçer İnşaat Çatalcaspor’a desteğimiz ve katkılarımız bundan sonra da sürecektir. Ayrıca Çatalca Belediye Başkanı Sayın Cem Kara’ya da Çatalcaspor’a vermiş olduğu desteklerden dolayı ayrıca teşekkür ediyorum.” İfadesini kullandı.

Haber: İskender KORDUBaşkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
<<Ocak/2019>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?

OY KULLANDIĞINIZ İÇİN
 TEŞEKKÜR EDERİZ!..

     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim