Genel politikamız - Çatalcaspor

Genel politikamız

Hedeflerimiz Çatalcasporumuz’un  belirlenmiş hedeflere ulaşması amacıyla çalışanların hangi doğrultuda çalışmaları gerektiğini gösteren genel bir rehberdir. Kulüp politikası, içinde insan kaynakları politikasını barındırır. Bununla belirli insan kaynakları fonksiyonları ile ilgili uygulamalarda izlenecek temel kurallar belirlenir. Bu kurallar günlük uygulamalar içinde genel bir reh ber rolünü oynarlar.

 

İnsan kaynakları politikası, Kulübün  yönetim kademelerinin insan kaynakları konusundaki eylemlerine yön verebilecek, üst yönetimce belirlenen amaçlar ve ilkeler topluluğudur.

 

ÇATALCASPOR’un büyümesiyle birlikte yönetici sayısı artar ve insan kaynakları konusunda karar merkezlerinin artırılması zorunluluğu ortaya çıkar. Bazı karar durumlarında nasıl davranılacağı veya bazı genel ya da zorunlu hükümlerin nasıl yorumlanacağı ve uygulanacağı karışıklıklara neden olmaktadır. Bu durumda insan kaynakları politikasının belirlenmesi, işgücü konusunda şirkete homojen ve belirgin bir görünüm kazandırır.

 

Politikalar yönetim sorumluluğu yüklenenlere rehberlik eder.İnsan kaynakları politikaları genellikle yazılı olarak ortaya konur. Yazılı olmayan ya da açıkça belirlenmeyen politikalar insangücü kaynaklarının etkin ve rasyonel kullanımını zorlaştırmakta, şirket içinde ortak uygulama sağlamada standardizasyonu bozabilmektedir.Başkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28
<<Şubat/2019>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?
     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim