GÜÇLÜ YARINLARA HEP BERABER.. - Çatalcaspor

GÜÇLÜ YARINLARA HEP BERABER..

Kulüp olarak,3. lige 3.Sezonomuzda  semtimizi  ve ÇATALCASPOR’’ülkemizde temsil edecek olmanın gururunu yaşıyoruz. ÇATALCASPOR’un bu başarısı, arka planında birçok bileşeni barındırmaktadır. Profesyonel yönetim anlayışına hızla geçişi tecrübeli teknik ekibimiz,  tesislerimiz, kısa sürede oluşturduğumuz aile ortamı ve elbette kendilerine sunulan tüm bu olanaklara, sahada en iyi karşılığı veren oyuncu gurubumuz, başarımızın en büyük etkenleridir. Bu başarının tesadüfi olmadığını, yoğun emekler ve doğru planlama ile elde edildiğini göstermek adına üzerine koyarak be senede hedefimizi  şampiyonluk yolunda devam edeceğiz. Temellerini bal liginden beri sağlam attığımız bu yapı, önümüzdeki yıllarda özellikle altyapı anlamında hayata geçireceğimiz hali hazırda bulunan projelerimizle, yükselmeye devam edecektir.

Bu vesileyle,  son iki sezonumuzda yakaladığımız bu başarıda emeği bulunan yönetim kurulu üyelerimizi, teknik ekibimizi, oyuncularımızı, kulüp çalışanlarımızı ve taraftarlarımızı tebrik ediyor, yeni sezonun camiamız ve tüm futbol ailesine hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum.

Saygılarımla…

HASAN GÖKÇE

ÇATALCASPOR BAŞKANIBaşkanımız
Etkinlik Takvimi
PztSalıÇrşPrşCmCmtPzr
1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31
<<Ocak/2019>>
Haftanın Anketi
HÜSEYİN KOÇER NŞAAT ÇATALCASPOR YENİ SEZONDA LİGTE NE YAPAR?

OY KULLANDIĞINIZ İÇİN
 TEŞEKKÜR EDERİZ!..

     
Copyright © 2016 Tüm hakları saklıdır. Hiçbir bilgi yada resim izinsiz kopyalanıp kullanılamaz - Geliştirme: For You Bilişim